My Sweetie by DROPS Design – Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st

kr. 174,00
My Sweetie by DROPS Design er en baby sparkedragt til dåb eller navnefest hæklet ovenfra og ned med raglan. Sparkedragten hækles i Drops BabyAlpaca Silk.
Dragten hækles i str. 1/3 mdr – 6/9 mdr – 12/18 mdr – 2 år. Den er hæklet med en 3,0 mm hæklenål el … læs mere her
Beskrivelse
My Sweetie by DROPS Design – Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st beskrivelse:
- Mærke: Drops – Garnstudio
- Navn: My Sweetie by DROPS Design – Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st
- Pris: kr. 150.00
- ProduktID: 5713419924151
✔ PRISGARANTI på denne vare
✔ 365 dages (et helt år!) returret
✔ Billig fragt fra kr. 18 – gratis fragt ved køb over kr. 399
Læs mere om My Sweetie by DROPS Design – Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st her.
My Sweetie by DROPS Design – Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st – Garn og strik er blevet moderne
Flere og flere er, bidt af den store strikkedille- og mange overraskes, når de ser at det ikke er den ældre generation af kvinder, der i vores bevidsthed jo er dem, vi ser som de traditionelle strikkere. Vi er rykket et par generationer ned i dag der kaster sig over at strikke eller hækle. Rito.dk sikrer dig gang på gang god kvalitet til fantastiske priser på alt hvad du skal bruge til at strikke og hækle. De giver dig også, prisgaranti og en returret på flotte 365 dage, så der er vist ikke nogen grund til ikke at bestille My Sweetie by DROPS Design – Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st.
My Sweetie by DROPS Design – Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st med prisgaranti
My Sweetie by DROPS Design – Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st får stadig topkarakter blandt forbrugerne der har købt den i varegruppen Opskrifter > Hækleopskrifter > Hækleopskrifter til baby. Husk du får hele hele 365 dages returret oven i hatten når du køber My Sweetie by DROPS Design – Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st. Det overrasker ikke nogen, at der er mange der køber My Sweetie by DROPS Design – Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st hos den populære shop Rito.dk, som giver dig det store udvalg til de rigtige priser. Det store vareudvalg giver en stor pulje af varer, og her går mange på jagt efter deres mål, og der kan klikkes køb på My Sweetie by DROPS Design – Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st. Købes der ind i online webshops kan priserne være lavere- når webshoppen sparer de penge som en almindelig butik bruger, så kommer det dig til gode.
My Sweetie by DROPS Design – Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st med 365 dages returret
Når du svinger kortet i de danske webshops, er du sikret lidt bedre rettigheder, så du på nogle områder er bedre stillet, end hvis du handler I fysiske butikker. Lovgivningen dikterer min. 14 dages returret. når du har handlet dine varer, og nogle webshops har valgt at give mere for at skille sig ud fra konkurrenterne i markedet. En stor fordel for dig som forbruger er, at webshops har deres priser online, og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, på tværs af forskellige webshops. Og i dag kan du uden videre sammenligne priser når du sidder på toilettet med din mobiltelefon. En anden ting du også slipper for, at være underlagt butikkernes åbningstider. Dine varer bliver sendt direkte hjem til dig, alternativt kan de sendes til dig arbejde, så vælg det, der passer bedst til dig. De tider med at stå i kø er længe forbi – i dag handler vi online og så gå bare direkte til kassen, når du har fundet dine varer, og betal med det samme, så slip for de sædvanlige forkerte valg af kø – man vælger altid den langsomste.
Infinity Hearts Rose 8/4 Garn Unicolor 236 Koksgrå er populær
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
27 reviews for My Sweetie by DROPS Design - Baby Sparkedragt til dåb Hækleopskrift st